Usługi dźwigowe w Zielonej Górze, modernizacja dźwigów

Firma zajmująca się remontami sprzętu budowlanego, podejmuje współpracę z przedsiębiorcami, a także spółdzielniami mieszkaniowymi i oferuje usługi dźwigowe. Obejmuje ona kompleksową obsługę, naprawę, a także wypożyczanie dźwigów budowlanych. Przeprowadza przeglądy techniczne dźwigów
i wydaje potrzebne prawem budowlanym certyfikaty. Modernizacja dźwigów obejmuje także serwisowanie dźwigów w blokach mieszkalnych oraz renowację istniejących wind. W ofercie jest szeroki wybór dźwigów, począwszy od żurawi wieżowych i ruchomych, poprzez dźwigi samobieżne, gąsienicowe.

 

Pozwala to na kompleksowe wykonanie prac budowlanych. Przy wynajmie dźwigów zawsze oferowany jest wynajem operatora, który posiada wszystkie pozwolenia, wymagane prawem budowlanym. Windy osobowe dostosowywane są do obowiązujących przepisów. Modernizacja obejmuję wymianę całej instalacji dźwigowej, wymianę kabiny oraz drzwi z otwieranych ręcznie na automatyczne. Firma gwarantuje terminowe wykonanie wszystkich prac i działa na terenie miasta Zielona Góra i okolic. Warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów z zakresu obsługi i modernizacji dźwigów zarówno budowlanych jak i osobowych.

Author: alu-set.pl