Badania psychotechniczne – szybko i bez kolejek. Badania operatorów Bielsko Biała

Jeżeli ukończyłeś kurs operatora np. wózka widłowego, albo koparki i chcesz przyjąć się do pracy musisz wiedzieć, że czekają cie badania psychotechniczne.
Zgodnie z ustawą o służbie medycyny pracy badania operatorów muszą być wykonywane co cztery lata, dla osób do 50 roku życia, natomiast później co 2 lata.
Praca operatora wymaga olbrzymiej sprawności psychoruchowej, a także doskonałego wzroku, gdyż wiąże się z dużą odpowiedzialnością.
Do badania najlepiej podejść po przespaniu około 8 godzin, ażeby zwiększyć komfort, a także co zrozumiałe ograniczyć stres. Należy mieć przy sobie dowód osobisty.

 

Badanie trwa około 40 minut, choć może się przedłużyć. Na początku zostaje przeprowadzony wywiad psychologiczny, później należy wypełnić kwestionariusz osobowy, a na końcu przejść test aparaturowy. Podczas testu aparaturowego zostanie oceniona uwaga, temperament, kondycja motoryczna, inteligencja oraz sprawność psychoruchowa. Wszystko to jest niezbędne w pracy operatora, która wiąże się z odpowiedzialnością.

Bielsko – testy psychologiczne dla operatorów
Jeżeli zależy ci na czasie i nie masz ochoty stać w długich kolejkach, wybierz nasz ośrodek.
Wystarczy tylko zadzwonić na nasz numer i umówić się na testy.

Author: alu-set.pl